ĀTRA PIEGĀDE - 4 dienu laikā

Vienīgais auto kopšanas līdzeklis, kas...

TĪRA, AIZSARGĀ & PIEŠĶIR SPĪDUMU!


ТWX® Auto Exterior 3-in-1 mazgāšana bez ūdens, vasks un aizsargpārklājums auto virsbūvei līdzekļa sastāvā ir uzlabota 3-in-1 formula, kas tīra un aizsargā automašīnas virsmu, neizmantojot ūdeni! Aizmirstiet par auto mazgāšanu, šis jaunais inovatīvais produkts ļaus jums iegūt vēlamo perfekto auto izskatu.

 Pieczvaigžņu vērtējums no klientiem

NEVAJAG IZMANTOT ŪDENI!  POLIMĒRU TEHNOLOĢIJA 20X SPĒCĪGĀKS PAR HERMĒTIĶIEM VAI VASKIEM! LABORATORIJĀ PĀRBAUDĪTA TEHNOLOĢIJA BEZ ŠVĪKĀM UN SKRĀPĒJUMIEM

Mūsu REINFORCE izstrādes komanda izveidoja ērtu, mājas apstākļos lietojamu attīrīšanas produktu, kura izmantošanai nav nepieciešams ūdens. Tas satur mitrinošus komponentus, kas viegli, droši un efektīvi noņem netīrumus, traipus un taukus, padarot automašīnas virsmu tīru, pārklātu un aizsargātu katrā reizē.

14 dienu naudas atmaksas garantija

Mēs vēlamies, lai jūs būtu 100% apmierināti ar visiem TWX Auto pirkumiem. Tādēļ, ja jūs neapmierina iegādātie produkti, mēs atmaksāsim jūsu naudu pilnā apmērā vai piedāvāsim maiņu. Šādā gadījumā jums jāsazinās ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un pēc tam jāatgriež sūtījums.

  


APSTIPRINĀTS NO INDUSTRIJAS PROFESIONĀĻIEM!

TWX® Auto Exterior līdzekli ir izveidojuši un laboratorijā testējuši automašīnas apkopes profesionāļi no visas pasaules. Neviens cits hermētiķis nespēj vienlaikus tīrīt, piešķirt PIEŠĶIR, pārklājumu un aizsardzību. REINFORCE to spēj!


Aizmirstiet par auto mazgāšanu, jo šis jaunais inovatīvais produkts ļaus jums iegūt kāroto auto izskatu. 
 • BEZ ŠVĪKĀM UN SKRĀPĒJUMIEM
  TWX® Auto Exterior augstākās klases polimēra auto virsmu pārklājuma formula piedāvā saudzīgu un efektīvu veidu, kā tīrīt un sprodrināt virsbūvi, lai tā izskatītos kā jauna! Iedarbīgā polimēra formula sniegs noturīgu aizsardzību pret traipiem un atjaunos sākotnējo automašīnas spīdumu. 

 • ATBRĪVO NO NETĪRUMIEM, PUTEKĻIEM UN TAUKIEM
  Ar šo 3-in-1 formulas produktu jūs varēsiet bez ūdens pievienošanas tīrīt, aizsargāt un spodrināt savu auto. Viegli lietot mājas apstākļos, netērējot daudz naudas par automazgātavas un vaskošanas pakalpojumiem!

 • PIEMĒROTS VISĀM VIRSMĀM
  Izmantojiet šo aerosolu uz auto, laivu, motociklu u.c. transportlīdzekļu metāla un plastmasas virsmām!


PIEGĀDE IR BEZMAKSAS

Cenā iekļauti visi nodokļi un PVN. Jebkuram pasūtījumam, kas sastāv no 2 vai vairāk precēm tiek segti piegādes izdevumi. Produkts tiks piegādāts uz Jūsu norādīto adresi 1 – 4 darba dienu laikā no dienas, kad veiksiet pasūtījumu šajā mājaslapā.

100% NAUDAS ATGRIEŠANAS GARANTIJA

Ja nejūtaties apmierināts ar iegādāto produktu, vienkārši atgrieziet to, un mēs atgriezīsim naudu, ko iztērējāt produkta iegādei – bez liekiem jautājumiem.

APMAKSAS VEIDS

Samaksa jāveic skaidrā naudā piegādes brīdī – Jums nav jāveic avansa maksājumi.


PIERĀDĪTI REZULTĀTI BALSTOTIES UZ CITU AUTO MĪĻU PIEREDZI!

 


 • KĀ LIETOT:

1. Izsmidziniet produktu uz tīra, salocīta mikrošķiedras dvieļa un tīrāmās auto virsbūves daļas. 

2. Viena līdzekļa izsmidzināšanas reize ir piemērota apmēram 10x10 cm lielam laukumam. 

3. Sāciet viegli slaucīt virsmu vienā virzienā (piemēram, no kreisās uz labo vai no labās uz kreiso pusi, bet ne ar apļveida kustībām) ar iepriekš samitrinātu, salocītu mikrošķiedras dvieli.

4. Vēlreiz izsmidziniet uz tīrāmās virsmas laukuma un uz salocītā mikrošķiedras dvieļa. Uzmanīgi pārslaukiet. 

5. Pirms tam pārbaudiet, vai uz mikrošķiedras dvieļa nav cietu daļiņu no pirmās slaucīšanas reizes. Ja tas tā ir, salokiet dvieli savādākā veidā un pēc tam turpiniet slaucīt nepieciešamo laukumu.

6. Lai iegūtu nevainojamu pārklājumu, paņemiet tīru un sausu mikrošķiedras dvieli un viegli noslaukiet atlikušo mitrumu PIRMS tas nožūst.

7. Atkārtojiet šo procesu, līdz visa virsbūve ir tīra un spīdīga. Drošs lietošanai uz krāsas, metāla un plastmasas.

BUJ

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.

Slikts           Labs

TWX® Auto Exterior 3-in-1 mazgāšana bez ūdens, vasks un aizsargpārklājums auto virsbūvei

 • Akcijas cena līdz
 •   Ierobežots piedāvājums ATLICIS

Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī