ĀTRA PIEGĀDE - 4 dienu laikā

AIZSARGĀJIET SAVA AUTO LOGUS, KĀ VĒL NEKAD!


TWX® Auto Windows Nano pārklājums auto logiem, kas atgrūž ūdeni ūdeni atgrūdošs nano pārklājums auto logiem veido nanodaļiņu slāni, kas atgrūž ūdeni un padara automašīnas logus īpaši hidrofobiskus un tīrus. Lietus un skarbi laika apstākļi vairs nebūs problēma, un jūs varēsiet baudīt drošu braukšanu ar uzlabotu redzamību!


 Īpaši hidrofobiski  Atgrūž ūdeni no auto logiem un padara tos tīrus, bez plankumiem
 Uzlabota redzamība jebkuros laika apstākļos

 Ļoti ērta lietošana

 

Īpaši izturīga aizsardzība ar ātras iedarbības ērti lietojamu aerosolu.  Aizmirstiet par ūdens plankumiem un netīrumiem, jo ar šo ātri žūstošo līdzekli auto logu tīrīšana ir vienkārša.TWX® Auto Windows Nano pārklājums auto logiem, kas atgrūž ūdeni ir efektīvākais un izturīgākais tirgū pieejamais stikla virsmu pārklājums! Īpaši plānais, hidrofobiskais pārklājums acumirklī no auto stikla noņem netīrumus un putekļus, un samazina to turpmāku uzkrāšanos.

Nano pārklājums aizsargā stiklu no putekļiem, traipiem un stipra lietus. Pārbaudīta izturība – iedarbīgs arī ārkārtēju temperatūru un nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumos.14 dienu naudas atmaksas garantija

Mēs vēlamies, lai jūs būtu 100% apmierināti ar visiem TWX Auto pirkumiem. Tādēļ, ja jūs neapmierina iegādātie produkti, mēs atmaksāsim jūsu naudu pilnā apmērā vai piedāvāsim maiņu. Šādā gadījumā jums jāsazinās ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un pēc tam jāatgriež sūtījums.


Palielinot stikla caurspīdīgumu, produkts ievērojami uzlabo redzamību dienas un nakts laikā. Atjaunojiet auto logu spožumu un brauciet ar pārliecību!


KĀ LIETOT:

1. Pirms izsmidzināšanas pārliecinieties, ka stikla virsmas ir tīras un sausas. 2. Izsmidziniet produktu uz auto logiem, kurus vēlaties aizsargāt. 3. Viegli noslaukiet ar tīru mikrošķiedras dvieli. 4. Ja nepieciešams, atkārtojiet procesu. Drošs lietošanai automašīnām, kravas automašīnām, laivām, lidmašīnām, dušas durvīm, logiem, spoguļiem un citām stikla virsmām.

PIEGĀDE IR BEZMAKSAS

Cenā iekļauti visi nodokļi un PVN. Jebkuram pasūtījumam, kas sastāv no 2 vai vairāk precēm tiek segti piegādes izdevumi. Produkts tiks piegādāts uz Jūsu norādīto adresi 1 – 4 darba dienu laikā no dienas, kad veiksiet pasūtījumu šajā mājaslapā.

100% NAUDAS ATGRIEŠANAS GARANTIJA

Ja nejūtaties apmierināts ar iegādāto produktu, vienkārši atgrieziet to, un mēs atgriezīsim naudu, ko iztērējāt produkta iegādei – bez liekiem jautājumiem.

APMAKSAS VEIDS

Samaksa jāveic skaidrā naudā piegādes brīdī – Jums nav jāveic avansa maksājumi.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.

Slikts           Labs

TWX® Auto Windows Nano pārklājums auto logiem, kas atgrūž ūdeni

  • Akcijas cena līdz
  •   Ierobežots piedāvājums ATLICIS

Klienti, kas iegādājās šo preci, nopirka arī